Hypoteční úvěr

Předprodejní servis

Schůzka, na které mi řeknete svou představu a své potřeby. Jedná se o úplně první informativní schůzku pro obě strany. Takové první rande. A Vy rozhodnete, zda bude i to druhé.

Odhad tržní ceny nemovitosti

Analýza tržní ceny nemovitosti včetně rozboru možností prodeje - zda je adekvátní rekonstrukce, co přesně pomůže zvýšit prodejní cenu, celkové zhodnocení sitace.

Způsob prodeje - volba strategie

Sejdeme se a probereme společně všechny možnosti. Důležité u tohoto kroku je to, že rozhodnutí je zcela na Vás. Doporučím Vám strategii a různé cesty prodeje a kterou zvolíte, je na Vás.

Vždy exkluzivně

Zcela pro Vaše bezpečí a největší možnou efektivitu práce.

Příprava nemovitosti

Úklid, dekorace, Homestaging - zařídím vše, co je potřeba, aby Vaše nemovitost působila lákavě pro zájemce.

Byt 1+1 Teyschlova Brno

Foto a video

Ve fotkách se vyžívám, profi fotografie totiž dělají 80% prodeje.

Web nemovitosti

Každá prodávaná nemovitost má svou vlastní webovou stránku, kam se mi daří dostat více informací, než mi dovolí inzerce na realitních serverech. Po kliknutí na Web nemovitosti se můžete na jednu takovou stránku podívat.

Prodejní inzerát

Jelikož je to první kontakt se zájemcem, musí upoutat a zárověň mu říct všechny důležité informace aby si řekl, zda je nemovitost pro něj vhodná.

Prohlídkový den

V případě většího zájmu o nemovitost organizuji prohlídkové dny, kdy každý zájemce dostane svůj vlastní prostor si nemovitost projít a ptát se na své dotazy. V dnešní době je samozřejmost, přizpůsobit se zájemcům o koupi, například s prohlídkami odpoledne nebo dle směn kupujícího, případně o víkendech.

Nabídky

Kupujícího si vybíráte Vy na základě mnou dodaných nabídek na koupi. A záleží na Vás, zda je důležitá výsledná cena nebo platba v hotovosti nebo aby koupila mladá rodina.

Rezervace

Blokace je u mě třístranná a díky tomu všechny strany ví, na čem jsou.

Právní servis

Kupní smlouvy a úschova kupní ceny bude u výborné advokátky. Vklad nového vlastníka na katastrální úřad. Vy pouze podepisujete 🙂

Předání nemovitosti

Včetně přepisu energií.

Poprodejní servis

S čímkoliv budete potřebovat pomoct, poradit, vždy jsem tu pro Vás.